Kedves Jelentkező!

Kérjünk a jelentkezését a veronika.katona[@]centervill.net email címre küldje, és a témában jelölje meg a megpályázni kívánt pozíciót is! Segítségére lesz a hírdetések mellett található Jelentkezem! gomb is.

A jelentkező üzenet mellé, minden esetben csatolja szakmai önéletrajzát!

Köszönjük érdeklődését!

Villamos szerelésvezető

Munkatársakat keresünk villamos szerelésvezető pozícióba, épületvillamossági munkáink kivitelezéséhez azonnali kezdéssel!
    Elvárás:
  • - Tervrajzok, elosztórajzok olvasási és értelmezési képessége
  • - Erősáramú villanyszerelői végzettség
  • - Épületvillamossági kivitelezésben való jártasság
  • - Alaposság és magas fokú precizitás
  • - Jó kommunikációs készség, magabiztos, megoldás orientált személyiség

    Feladat:
  • - Épületvillamossági szerelésben való részvétel és a szerelés irányítása
  • - Építésvezető által kiadott feladat elvégzése, elvégeztetése
  • - Alvállalkozók helyszíni irányítása
  • - Napi teljesítmény pontos vezetése
  • - Felhasználandó anyagok pontos rendelése
  • - Munkavédelemi szabályok betartatása

    Előny:
  • - Számítógépes ismeretek (MS Office, Outlook, AutoCAD)
  • - B kategóriás jogosítvány
  • - Vezető szerelői tapasztalat

    Amit kínálunk:
  • - Biztos, kiszámítható jövedelem
  • - Teljes munkaidős, határozatlan idejű jogviszony
  • - Stabil háttér
  • - A munkavégzéshez minden szükséges eszközt és modern gépparkot biztosítunk
  • - Kiemelt figyelmet fordítunk a biztonságos munkavégzésre
  • - Továbbképzési lehetőség

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük jelentkezzen fényképes önéletrajzzal elektronikusan.

Villanyszerelő

Munkatársakat keresünk, elsősorban épületvillamossági munkáink kivitelezéséhez azonnali kezdéssel. Nálunk lehetősége lesz kitanulni a villanyszerelő szakma rejtelmeit!
    Elvárás:
  • - Szakirányú végzettség
  • - Megbízhatóság, önállóság
  • - Pontos, precíz munkavégzés

    Feladatok:
  • - Épületvillamossági munkálatok alapszereléstől beüzemelésig

    Előny:
  • - Hasonló munkakörben szerzett szakmai tapasztalat