Karrier

Főoldal/Karrier

Kedves Jelentkező!

Kérjünk a jelentkezését a daniella.jozsa@centervill.net email címre küldje, és a témában jelölje meg a megpályázni kívánt pozíciót is! Segítségére lesz a hírdetések mellett található Jelentkezés! gomb is.

A jelentkező üzenet mellé, minden esetben csatolja szakmai önéletrajzát!

Köszönjük érdeklődését!

Villamos szerelésvezető | Változó

2018-04-24
Munkatársakat keresünk villamos szerelésvezető pozícióba, épületvillamossági munkáink kivitelezéséhez azonnali kezdéssel

Elvárás:
- Tervrajzok, elosztórajzok olvasási és értelmezési képessége
- Erősáramú villanyszerelői végzettség
- Épületvillamossági kivitelezésben való jártasság
- Alaposság és magas fokú precizitás
- Jó kommunikációs készség, magabiztos, megoldás orientált személyiség

Feladat:
- Épületvillamossági szerelésben való részvétel és a szerelés irányítása
- Építésvezető által kiadott feladat elvégzése, elvégeztetése
- Alvállalkozók helyszíni irányítása
- Napi teljesítmény pontos vezetése
- Felhasználandó anyagok pontos rendelése
- Munkavédelemi szabályok betartatása

Előny:
- Számítógépes ismeretek (MS Office, Outlook, AutoCAD)
- B kategóriás jogosítvány
- Vezető szerelői tapasztalat

Amit kínálunk:
•	Biztos, kiszámítható jövedelem,
•	Teljes munkaidős, határozatlan idejű jogviszony
•	Stabil, háttér
•	A munkavégzéshez minden szükséges eszközt és modern gépparkot biztosítunk
•	Kiemelt figyelmet fordítunk a biztonságos munkavégzésre
•	Továbbképzési lehetőség

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük jelentkezzen fényképes önéletrajzzal elektronikusan.

Villanyszerelő | Változó munkahely

2018-04-19
Munkatársakat keresünk, elsősorban épületvillamossági munkáink kivitelezéséhez azonnali kezdéssel. Nálunk lehetősége lesz kitanulni a villanyszerelő szakma rejtelmeit!

Elvárások:
•	Szakirányú végzettség
•	Megbízhatóság, önállóság
•	Pontos, precíz munkavégzés

Feladatok:
•	épületvillamossági munkálatok alapszereléstől beüzemelésig

Előny:
•	Hasonló munkakörben szerzett szakmai tapasztalat
•	B kategóriás jogosítvány